Plánujte svatbu a potřebujete zkušeného DJe a moderátora s profesionálním vybavením? Pak jste tady správně, zde je moje kompletní nabídka. Dj na svatbu, dj na večírek, na ples, nebo třeba na slavnostní otevření nové prodejny.

Jako DJ a moderátor aktivně vystupuji již od roku 1996 (od 14. let), profesionálním DJem jsem se stal v roce 2000 (v 18 letech). Za dobu mé kariéry je to přes 1200 společenských událostí (diskoték, svateb, plesů, večírků či jiných slavnostních událostí a to jak pro veřejnost, tak pro uzavřenou společnost) včetně moderování v rádiu. Troufnu si tedy tvrdit, že zkušenosti už nějaké mám a jen máloco mě dokáže překvapit. Každopádně i přes to všechno se snažím neustále se zdokonalovat, objevovat novou muziku, nové trendy a jít ve všem s dobou, v ideálním případě být o krůček napřed.

Jezdím hrát po celé ČR, přičemž za dopravu do 100km od Mladé Boleslavi neúčtuji žádný poplatek.

Hudebně je to vždy o domluvě s klienty, nejčastěji hrávám oldies (50’s-90’s), millenia, CZ a SK hity, rádiové hity, trochu RnB, ale také současnou muziku nebo standardní tance (polka, valčík, jive, cha-cha, salsa, rumba…). Jsem schopen hrát téměř jakoukoliv muziku, kteoru si budete přát.

Na svatbách tedy zajišťuji ozvučení obřadu, hraji muziku k poslechu a samozřejmě k tanci. Bavím hosty, moderuji hry, soutěže a tradice. Aktivně se zapojuji do organizace svatby (a to už ve fázi přípra) a mohu tak sledovat harmonogram a dohlížet na jeho dodržování.

Vždy s sebou vozím profesionální zvukovou a světelnou aparaturu  (reproboxy a LED světla se stativy, mikrofony, všechny kabely a samozřejmě profesionální DJ konzoli a počítač s muzikou (cca 25.000 písniček všech možných žánrů).