Barcatering pro Vaši akci!

Barový catering
Barmanská show
Barman na svatbu
Barman na oslavu
Barman na firemní akci

Barový catering

Proč by jste měli chodit do baru, když bar může přijet za Vámi?

Můžete být v klidu. Na mém baru si vyberou i nejnáročnější hosté. Mám ve stálé nabídce 13 druhů drinků, a v hlavě jich mám dalších 200 🙂

Přivezu Vám skvělé drinky, profi podívanou a dobrou náladu 🙂

Barmanská show

Během své 10 minutové show namíchám několik koktejlů opravdu nevšedním způsobem. V rytmu hudby za pomoci efektivních triků předvedu skvělé kousky. 

Barman na Vaší svatbě

Překvapte své svatební hosty něčím originálním! Během svatebního odpoledne namíchám osvěžující drinky. Pro nevěstu a ženicha vymyslím slavnostní koktejl na přípitek. A večerní program zpestří speciální barmanská show. Takže kdy že se to berete?

Barman na oslavu

Barmanská show a skvělé drinky jako dárek k narozeninám? Ano, máte pravdu 🙂 To je opravdu dobrý nápad! Skvěle překvapíte oslavence, i hosty. Udělám speciální drink pro oslavence a rozhýbu Vaši oslavu! Mám v tom velkou PRAXI!

Barman na firemní akci

Co třeba připravit koktejly v barvách Vaší firmy, a pojmenovat nápoje podle Vašich výrobků, nebo služeb. Jezdím na různé veletrhy, konference, firemní večírky, vánoční večírky a team-buildingové akce. Bar vyladíme firemním logem, a barmanská show přitáhne pozornost zákazníků, i zaměstnanců! 🙂