TOPBAR TOPBAR TOPBAR

O NÁS

Topbar
O NÁS
TOPBAR

Jejich revírem jsou firemní akce, plesy, festivaly a večírky, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou prázdné lahve, abstinenti a střízlivý hosté, muži z TopBaru pracují ve dne i v noci, jejich úkolem je chránit Vaši náladu na každé akci!

O firmě TOPBAR

Naše firma Vám poskytuje kompletní barový servis na různých akcích jako jsou firemní akce, večírky, plesy, festivaly a další společenské akce. Zabýváme se zejména mícháním lahodných drinků a barmanskou show.

 

Jak to funguje v praxi?

  • Objednáte si nás na Vaši akci. Tím Vaše starosti končí :-)
  • Zdarma navrhneme na základě Vašeho rozpočtu program Vaší akce.
  • Přijedeme za Vámi kamkoliv po celé ČR!
  • Přivezeme mobilní cocktail bar a veškeré vybavení potřebné k míchání nápojů.
  • Jsme vybaveni jak pro vnitřní, tak pro venkovní akce.
  • Předvedeme skvělou barmanskou show a pobavíme Vás i Vaše hosty.
  • Namícháme lahodné cocktaily dle Vašeho přání.
  • Sladíme bar do Vašich firemních barev. Vyrobíme reklamní banner s Vaším firemním logem či jména oslavence a věk.

 

11 let zkušeností za barem na Vaší akci

Mícháním drinků a barmanské show se věnujeme na profesionální úrovni již od roku 2005. Za tu dobu jsme již zajistili spoustu akcí. Prohlédněte si, kde už jsme pro Vás míchali nápoje. A přidejte se k našim spokojeným zákazníkům. Přejít do referencí kliknutím sem.  Sestavte si online vlastní nápojové menu z Vašich nejoblíbenějších cocktailů kliknutím sem.

"Míchání nápojů z našeho pohledu, by mělo být pro vás vzrušující podívanou, něčím speciálním..."

Proto používáme při míchání tzv. working flair ( házení s plnými lahvemi při práci ), což Vás určitě nenechá chladnými. Vtáhne Vás to do děje!

Vy jste našimi zákazníky a my pro váš úsměv a spokojený výraz uděláme maximum. A právě vaše spokojenost je pro nás znamením, že jsme svoji práci odvedli dobře. Proto se snažíme každému hostu doporučit nejvhodnější nápoj nejen podle surovin, ale hlavně podle jeho vlastní chuti. Prozraďte nám na co máte chuť? Sladší, ovocný, osvěžující, smetanový...?

Jaké drinky Vám budeme míchat?

Prohlédněte si nápoje, které Vám budeme na Vaší akci míchat.

Při přípravě nápojů Vám dopřáváme jen to nejlepší

Řídíme se heslem, které možná znáte z jedné televizní reklamy. Když děláte věci pořádně, lidé to ocení. Proto dodržujeme originální receptury a do nápojů dáváme výhradně prémiové značky alkoholů, kvalitní francouzské sirupy a taktéž často barmany opomíjené kvalitní džusy. Díky těmto zásadám zaručujeme, že vždy na konci této vzrušující podívané dostanete kvalitní a lahodný drink, který chutná přesně tak, jak má.

Protože nápoj bez ozdoby od nás nikdy nedostanete. Všechny drinky ozdobíme kvalitním a čerstvým ovocem. Necháme vyřádit naši fantazii a vynasnažíme se, aby pro Vás byl cocktail nejen chuťovým, ale i estetickým zážitkem a navodilo Vám to sváteční atmosféru.